×
Wezwij superherosa!

Wezwanie do pomocy superbohatera nie będzie trudne! Wystarczą 3 proste kroki.
 

1
Wystarczy się z nami skontaktować i przekazać nam informację dotyczące infrastruktury informatycznej w Państwa firmie, informacje o ilości komputerów oraz o Państwa potrzebach z zakresu obsługi informatycznej.

 

2
Po otrzymaniu niezbędnych informacji przygotujemy dla Państwa ofertę w której zamieścimy wszystkie założenia wzięte przy przygotowywaniu oferty oraz informacje dotyczące warunków współpracy.

 

3
Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Jeżeli zaakceptujecie Państwo warunki współpracy wówczas podpisujemy umowę i rozpoczynamy współpracę.

WSPARCIE IT
Niezmordowany administrator IT, zawsze online. Inżynier sieci, wyrabiający 24-godzinne zmiany w trakcie katastrofy. Programista, który zdaje się nigdy nie spać. Doskonale wiemy, że dziś w biznesie poza dobrym ekspresem do kawy i numerem telefonu do najlepszej pizzerii w mieście liczą się efektywne rozwiązania i zaangażowanie. Dlatego zawsze możesz na nas liczyć... tak już mamy :)
Z nami warto
Dobrze mieć stopnie naukowe z najlepszych uczelni i najwyższej klasy certyfikaty zawodowe, ale żeby zostać superbohaterem, trzeba czasem pójść za nosem. Zastosowanie naszych supermocy pozwala sprawnie zoptymalizować koszty działalności... a jak trzeba będzie to uratujemy Twój świat :)
e-marketing
Będzie o nas głośno, to chyba najlepszy dowód na to, że posiadamy również te supermoce.